BİZ “WELLNESS TECH”İZ

1981’den beri insan sağlığı ve rafahı ile ilgilenen ve 1992’de alternatif yöntemlere odaklanmaya başlayan bir aileyiz. Yaklaşık son 30 yılda alternatif / tamamlayıcı / enerjik tıp yoluyla insan refahını dikkate alan farklı yaklaşımlar denedik ve deneyimledik. Bu süre içerisinde tesislerimizde masaj, lazer, biofeedback, biorezonans, doğal ilaçlar, topraklama, radyo frekansı, kinetoterapi gibi teknikler ve farklı teknoloji ve cihazlar kullanılmıştır.

Bu alanda kullanılan tüm teknik, yöntem ve cihazların aynı amaca sahip olduğunu düşünüyoruz: Zindelik ve Refah durumuna ulaşmak.

Tüm uygulayıcılar da bu ortak hedefi paylaşmalıdır.

Girişim ve gayretlerimiz Romanya, Macaristan, BAE, Mısır, Türkiye ve Bulgaristan’da binlerce mutlu ortak, kursiyer ve danışmanla sonuçlandı. Ayrıca Avustralya, Birleşik Krallık, ABD, Kanada, İsviçre, İtalya, Bahreyn gibi birçok başka ülkede de ortak ve danışanlarımızın varlığının haklı gururunu yaşıyoruz.

Böylece bu aile geleneği, büyük bir aile şirketine dönüştü ve şimdi de dünyanın dört bir yanındaki değerli ortaklarımız ve ağ oluşturucumuzla büyümenin mutluluğunu paylaşıyoruz.

Bükreş Romanya’da olan merkezimizın yanı sıra ortak ağımız aracılığıyla Türkiye ve Bulgaristan’da ve yakında Birleşik Arap Emirlikleri sizlerleyiz.

VİZYON VE MİSYON

Bu bir aile geleneği… Sağlık, iyilik ve aynı zamanda maddi fayda getiren, tarafımızca test edilmiş ve sağladığımız faydaları sizin de sağlamanıza yardımcı olacağını bildiğimiz, cihazlarla da desteklenen bir gelenek. Deneyimlerimizi web seminerleri, eğitimler ve konferanslar yoluyla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Temel amacımız, bilimsel olarak kanıtlanmış ve daha da önemlisi test edilmiş teknoloji ve tekniklerden yararlanmak, böylelikle insanların kendileriyle bağlantı kurmalarına, ruhsal sağlık ve refahlarını arttırmalarına yardımcı olmaktır.

Sizlere yararlı olacağımıza inanıyoruz. Teknoloji ve deneyimlerimiden belki kendi sağlığınızı yeniden kazanmak için faydalanacaksınız, belki de danışan, ortak ve arkadaşımız olarak başkalarına yardım etmek için kullanacaksınız.

Traineri

Dr. Elena-Irina Macovei

Dr. Elena-Irina Macovei

Dr. Ana-Maria Irina Drăgan

Dr. Ana-Maria Irina Drăgan

Eğitimci, Eğitimci
Dr Etelka

Dr Etelka

Eğitimci